Головна

Бізнес-аналіз з використанням Excel. 4-те вид.


Бізнес-аналіз з використанням Excel. 4-те вид.Конрад Карлберг, справжній експерт з Excel, демонструє, як застосовувати Excel 2010 для вирішення ключових фінансових завдань, з якими доводиться стикатися кожному менеджеру і підприємцю
 

Бізнес - це FUN! Від російського стартапу до міжнародної компанії


Бізнес - це FUN! Від російського стартапу до міжнародної компаніїСтворення власного бізнесу - це не тільки спосіб отримати надійне джерело доходу, а у випадку удачі сколотити значний капітал. Для більшості успішних підприємців бізнес - це спосіб відходу від офісної рутини, максимальної реалізації своїх здібностей і талантів, можливість взяти життя у власні руки і підстроїти її під себе.
 

Скачати Що бачила собака. Про першопрохідників, геніїв другого плану, пізні таланти, а також інші історії


Що бачила собака. Про першопрохідників, геніїв другого плану, пізні таланти, а також інші історії
 

Скачати Занадто великі, щоб впасти (Книга)


Скачати Занадто великі, щоб впасти (Книга)Занадто великі, щоб впасти. Інсайдерська історія про те, як Уолл- стріт і Вашингтон боролися, щоб врятувати фінансову систему від кризи і від самих себе
 

Скачати Жінка зверху. Кінець патріархату?


Скачати Жінка зверху. Кінець патріархату?Кожному знайомі давно обридлі всім кліше: жінки - погані водії, вони не вміють поводитися з грошима, не здатні орієнтуватися на місцевості, і тільки хлопці успішно освоюють відеоігри.

У книзі «Жінка зверху» Ден Абрамс береться за найскладніший випадок у своїй кар'єрі і перекидає наші звичні уявлення.
 

Скачати журнал Свій бізнес № 1 (січень), 2011


Скачати журнал Свій бізнес № 1 (січень), 2011
Назва: Свій бізнес № 1 (січень 2011)
Сторінок: 72
Формат: pdf
Якість: гарне
Розмір файлу: 36 Мб
Мова: російська

Економічний журнал Свій бізнес - лідируючий бізнес журнал, який пише для широкого кола читачів про актуальні і цікаві теми.
 

Скачати книгу Д. Стюарт. Війна за імперію Disney


Скачати книгу Д. Стюарт. Війна за імперію Disney
"Війна за імперію Disney" - це захоплююча історія про "громадянської війни" в одній з найбільш могутніх компаній індустрії розваг. Розбіжності в її керівництві були й раніше, але в листопаді 2003 року Рой Дісней, голова ради директорів студії Walt Disney Animation і племінник її засновника Уолта Діснея, пішов у відставку і оголосив відкриту війну голові ради директорів і генеральному директору корпорації Майклу Ейзнер.
Лауреат Пулітцерівської премії Джеймс Стюарт, автор кількох бестселерів, в тому числі "Зграя злодіїв з Уолл-стріт", розкриває подробиці воістину шекспірівських пристрастей, протягом багатьох років вирували в компанії Disney.
Розказана у книзі історія з її несподіваними поворотами, психологічно точно описаними характерами і захоплюючими подіями могла б стати сюжетом для одного з класичних фільмів компанії Disney.
 

Скачати книгу Г. Почепцов. Професія: іміджмейкер


Скачати книгу Г. Почепцов. Професія: іміджмейкер
У пропонованій книзі найбільш повно висвітлюються питання, пов'язані з побудовою та управлінням іміджем, а також його впливом у різних контекстах. Акцентується увага на значному підвищенні ролі іміджу в сучасній цивілізації і розглядаються теоретичні основи іміджелогії.
Особливо висвітлюється використання інструментарію іміджології, а також аналізується особливість використання іміджевих характеристик в різних сферах діяльності: персональна іміджологія, створення образу ворогів, іміджологія в політиці, бізнесі та масовій культурі.
 

Скачати журнал Свій бізнес № 12 (грудень 2010)


Скачати журнал Свій бізнес № 12 (грудень 2010)
Назва: Свій бізнес № 12 (грудень 2010)
Сторінок: 71
Формат: pdf
Якість: гарне
Розмір файлу: 40 Мб
Мова: російська

Перспективні еко-ринки, нюанси оподаткування, секрети грамотного маркетингу, поради щодо спілкування з інвесторами, стратегія побудови команди - ці та інші теми обговорюють на сторінках журналу "Власний бізнес" власники підприємств, які домоглися високих темпів розвитку.
 

Скачати книгу Г. Саймон. Приховані чемпіони


Скачати книгу Г. Саймон. Приховані чемпіони
Велика кількість малих або обмежених за масштабами діяльності, але надзвичайно успішних бізнес-компаній, світових лідерів у своїх галузях, не стали об'єктами реклами, паблісіті. Навколо них не киплять пристрасті, про них не пишуть всюдисущі бізнес-журнали, ними не займаються вчені, їх досвід не використовують консультанти. Чому? Відповідь: вони свідомо залишаються в тіні. Вони працюють інакше, ніж супергігант. Вони інші і хочуть зберегти власну унікальність. Урокам 500 кращих компаній-незнайомців присвячена ця книга.
Видання призначене насамперед управлінцям-практикам, але, безумовно, буде цікаво вченим, викладачам і студентам і широкої читацької аудиторії.