Головна

Скачати Занадто великі, щоб впасти (Книга)Скачати Занадто великі, щоб впасти (Книга)Занадто великі, щоб впасти. Інсайдерська історія про те, як Уолл- стріт і Вашингтон боролися, щоб врятувати фінансову систему від кризи і від самих себе


Автор: Ендрю Соркін
Видавництво: Corpus, Астрель
Рік: 2012Сторінок: 576
Мова: російська
Формат: pdf
Розмір: 5.9 Мб

Про фінансову кризу пишуть багато і охоче. Ще б, протягом декількох днів 2008 року на очах всього світу руйнувалася гігантська економіка США, а величезні банки розсипалися, немов карткові будиночки. Але книга, яку написав постійний кореспондент New York Times Ендрю Росс Соркін, унікальна. Це погляд зсередини: під час роботи над книгою Соркін опитав більше 200 учасників подій і записав майже 500 годин інтерв'ю.

Він отримав доступ до конфіденційної інформації, серед героїв його документального економічного трилера - голови найбільших банків Америки і світу , члени уряду і навіть президент США .

" Занадто великі, щоб впасти"
- абсолютний бестселер у США і Європі, а однойменний фільм, поставлений по цій книзі, заробив і номінацій на телепремію "Еммі " і три номінації на "Золотий глобус". Перед вами - одна з головних книг про економіку, що з'явилися за останні роки.

http://dfiles.ru/files/7i2vizdg6

  Схожі новини:
  • Скачати відео Уолл стріт
  • Скачати відео Перевертні з Уолл - Стріт/Wolves of wall street
  • Скачати відео Воїни Уолл Стріт/Wall Street Warriors. Season 1