Головна

Бізнес-аналіз з використанням Excel. 4-те вид.Бізнес-аналіз з використанням Excel. 4-те вид.Назва: Бізнес-аналіз з використанням Excel. 4-е изд.
Автор: Конрад Карлберг
Видавництво: Вільямс Рік: 2014
Формат: pdf
Розмір: 78.94 Мб
Якість: Гарне
Мова: Русский

Конрад Карлберг, справжній експерт з Excel, демонструє, як застосовувати Excel 2010 для вирішення ключових фінансових завдань, з якими доводиться стикатися кожному менеджеру і підприємцю: аналіз фінансової звітності, фінансове планування та управління фінансами компанії, прийняття інвестиційних рішень, управління продажами і маркетинг. Використовуючи реальні приклади, автор показує, як витягти максимум користі з нових можливостей і функцій Excel 2010, і описує оптимальні способи вирішення інших важливих завдань, таких як імпорт ділових даних і аналіз фінансових коефіцієнтів. У книзі покроково розглядаються цілі бізнес-проекти, супроводжувані максимально зрозумілими поясненнями та цінними порадами.

Все це доповнюється неймовірно корисними електронними прикладами, від зразків бухгалтерських книг до інструментів бізнес-прогнозування, які можна завантажити з веб-сторінки книги на сайті видавництва. Основні теми книги: застосування наявних в Excel інструментів аналізу для вирішення ділових завдань; створення фінансової і бухгалтерської звітності в електронному вигляді; оцінка запасів і оборотних активів; аналіз грошових потоків і оборотного капіталу; перехід від прогнозування до складання бюджету; підготовка бізнес-кейсів, що містять всі необхідні дані: від ставок дисконтування до показників рентабельності.


http://dfiles.ru/files/r3t49dqrd

  Схожі новини:
  • Скачати відео Оцінка та прийняття інвестиційних рішень
  • Скачати відео MBA Start. Модуль 5: Фінанси в організації. 5.4. Оцінка інвес ...
  • Скачати книгу Логістика: Нормування збутових запасів і оборотних коштів під ...