Головна

Скачати Шоу - бізнес. Генерація збитків. Історія одного повернення інвестиційСкачати Шоу - бізнес. Генерація збитків. Історія одного повернення інвестиційАвтор: Елеонора Георгієва
Назва: Шоу - бізнес. Генерація збитків. Історія одного повернення інвестицій
Видавництво: СамИздат
Рік: 2014
Формат: pdf
Розмір: 180 kb

Ця монографія написана топ-менеджером, якого інвестор залучив до реструктуризації компанії в сфері шоу-бізнесу. Книга описує реальний кейс з інвестиційної привабливості проектів в російському шоу -бізнесі і розкриває причини неефективності компаній.

У книзі Елеонори Георгієвої, що була безпосередньою учасницею описуваних подій з реструктуризації збиткової компанії, розкриваються питання, що хвилюють більшість інвесторів і керівників російського бізнесу, особливо у розважальній індустріі.

В книзі "Шоу - бізнес. Генерація збитків. Історія одного повернення інвестицій" Елеонори Георгієвої, що була безпосередньою учасницею описуваних подій з реструктуризації збиткової компанії, розкриваються питання, що хвилюють більшість інвесторів і керівників російського бізнесу, особливо у розважальній індустрії.

Автор докладно описує, що стало причиною прохання інвестора розібратися в ситуації з його бізнесом, як оцінювався керівник цього бізнесу, чому інвестиції не поверталися, а борг перед інвестором нарощувався, що заважало співробітникам компанії ефективно працювати і чому компанія генерувала збитки замість прибутку.

http://mirknig.com/engine/go.php?url=aHR0c...jY2lkMTZmOXk%3D

  Схожі новини:
  • Скачати відео Бордунос К. Управління грошовими потоками
  • Скачати відео Фінанси для нефінансових менеджерів
  • Читати статтю Як правильно просити і отримувати бажане.