Головна

Жорсткі переговори. Як отримувати вигоду в будь-яких обставинах. Практичний посібник


Жорсткі переговори. Як отримувати вигоду в будь-яких обставинах. Практичний посібникЦя книга для тих, хто не стоїть на місці, хто хоче навчитися володіти своїми емоціями і просуватися в переговорах. У посібнику розібрані прийоми, які допомагатимуть переговірнику відстояти свої інтереси, впоратися з емоціями, при цьому зберігши відносини навіть після найжорсткіших переговорів. Навчитися вести переговори, просто прочитавши книгу, неможливо, саме тому вона містить безліч прикладів, вправ та завдань для самостійної роботи.
 

Скачати книгу Вем' А. - брехуни і брехуни. Як розпізнати і знешкодити


Скачати книгу Вем' А. - брехуни і брехуни. Як розпізнати і знешкодити
Автор: Олександр Вем'
Видавництво: Питер
Рік: 2010
Сторінок: 224
Формат: RTF, FB2
Розмір: 11 Мб

Ви підозрюєте, що ваш чоловік щось недоговорює?
Дружина приходить додому і ховає очі? Дитина стала замкнутим і перестав реагувати на ваші запитання?
Ви здогадуєтеся, що вас обманюють, але не можете викрити брехуна?
Фахівець у галузі відносин, експерт з психології брехні Олександр Вем' допоможе вам! Він розповість, як розпізнати брехуна і не допустити обману надалі. Унікальна книга від фахівця, який багато років пропрацював в США на детекторі брехні!
 

Скачати книгу Гримак Л.П. - Таємниці гіпнозу. Сучасний погляд


Скачати книгу Гримак Л.П. - Таємниці гіпнозу. Сучасний погляд
Автор: Гримак Л.П.
Видавництво: СПб.: Пітер
Рік видання: 2004
Сторінок: 304
ISBN: 5-94723-984-1
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 3.8 MB

Ця книга є систематичним оглядом різноманіття форм гіпнозу, що зустрічаються в повсякденному житті людини. При цьому гіпноз представляється не якимось приватним явищем, що існують поряд з безліччю інших психічних станів, а одним з головних психічних системоутворюючих факторів не тільки в житті індивідуума, але й суспільства в цілому. У популярній формі узагальнюються, доводяться до логічних формулювань і доповнюються власними концепціями автора уявлення про природу і властивості гіпнозу і навіювання, які в різний час висловлювалися окремими дослідниками. Ці відомості здатні в значній мірі полегшити розуміння особливостей психічної діяльності людини і тим самим послужити обгрунтуванням відповідних психогігієнічних дій.
 

Скачати книгу Енкельманн Н. - процвітаючий з радістю


Скачати книгу Енкельманн Н. - процвітаючий з радістю
Автор: Енкельманн Н.
Видавництво: Алмазне серце
Рік видання: 2003
Сторінок: 168
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 5.7 Мб

Ця книга відома в Німеччині завдяки семінарам, проведеним із співробітниками багатьох фірм. У ній - практичне керівництво для здобуття впевненість і справах і повсякденному житті, вміння розташовувати до себе оточуючих, завжди зберігати самовладання і гарний настрій.
Автор пропонує: «Щоб зміст книги легко осіло у вашому підсвідомості, використовуйте при читанні два фломастера: зелений і червоний. Зеленим підкреслюйте все, що підтверджує ваші нинішні знання (це підвищує впевненість у своїх силах).
Червоним фломастером підкреслюйте ті відомості, які є для вас новими, про що ви тепер задумаєтеся в перший раз (це розвиває ваші здібності до навчання і активізує пам'ять) ».
 

Скачати книгу NLP. Повне практичне керівництво


Скачати книгу NLP. Повне практичне керівництво
Автор: Гаррі Олдер, Беріл Хезер
Видавництво: Софія
Рік видання: 2000
Сторінок: 462
ISBN: 5-220-00339-9
Мова: російська
Формат: PDF, RTF
Розмір: 19 Мб

Нейролінгвістичне програмування - одне з революційних відкриттів кінця сторіччя, семимильними кроками завойовує світ, значимістю не поступається винаходу Інтернету. Авторам пропонованого бестселера, в основу якого покладено досвід багатьох років викладання НЛП, вдалося написати не тільки вичерпне і загальнодоступне практичне керівництво до засвоєння цього майже універсального засобу досягнення успіху в будь-якій сфері комунікативно-мовленнєвої діяльності - від рішення сімейних і ділових проблем до виявлення у собі дару дипломата і оратора, - а й просто захопливе чтиво - свого роду авантюрний роман, де на матеріалі самих, здавалося б, пересічних життєвих історій і ситуацій описуються захоплюючі пригоди психіки по шляху до відкриття своїх воістину невичерпних ресурсів.
 

Скачати книгу Енциклопедія студента. Кузнецов І. Н.


Скачати книгу Енциклопедія студента. Кузнецов І. Н.Книга "Енциклопедія студента"Присвячена проблемам організації навчального процесу і наукової роботи, техніці та організації інтелектуальної праці студентів. Особлива увага приділяється методиці роботи з різними джерелами інформації, використання персонального комп'ютера у навчальній та науковій роботі учнів. Даються практичні рекомендації, що допомагають краще планувати й заощаджувати особистий час, готуватися до занять, оформляти наукові роботи.
Призначена для студентів вищих навчальних закладів. Рекомендується учням технікумів і коледжів, а також широкому колу читачів, які цікавляться раціональною організацією і підвищенням ефективності інтелектуальної праці.
 

Скачати книгу Вайз А. - Натхнення на замовлення


Скачати книгу Вайз А. - Натхнення на замовлення
Автор: Вайз Анна
Рік видання: 1998
Сторінок: 148
ISBN: 985-438-168-4
Мова: російська
Формат: doc
Розмір: 2,4 Мб

Комбінуючи наукові знання і техніку медитації, автор пропонує методику, за допомогою якої людина може досягати оптимальної працездатності свого інтелекту. Мета книги - допомогти Вам знайти ту схему мозкової активності, яка підходить Вам найбільше, і навчитися викликати її за своїм бажанням.
Для широкого кола читачів.
 

Скачати книгу Велика книга прихованого впливу на людей. Большаков А.


Скачати книгу Велика книга прихованого впливу на людей. Большаков А.Хочете навчитися керувати людьми і обставинами, чинити психологічний тиск на своїх партнерів, залишати за собою останнє слово у всіх суперечках? Для цього не потрібно знати магічні формули або чарівною лампою. Вам цілком вистачить матеріалів видання "Велика книга прихованого впливу на людей". Тому що в ній зібрані теоретичні основи і практичні методики маніпуляцій всіх мастей і рівнів. А ще, навчившись з її допомогою управляти іншими людьми, ви зрозумієте, як захищатися від чужого тиску! Це серйозний бонус. Він дістанеться тому, хто, включивши мислення , гарненько простудіюйте все, що тут викладено. Ця книга вчить безроздільно домінувати і вислизати з-під чужого впливу.
 

Скачати книгу Бредемайер К. - провокують риторика? Влучний відповідь!


Скачати книгу Бредемайер К. - провокують риторика? Влучний відповідь!
Автор: Карстен Бредемайер
Видавництво: Фенікс, Неоглорі
Рік видання: 2008
Сторінок: 256
ISBN: 978-5-903875-07-8, 3-280-02636-9
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 6.7 Мб

Комунікація в наші дні зазнає змін. Вона стала дошкульніше, агресивніше, динамічніше, провокативніша. "Провокують риторика? Влучний відповідь!" - Говорить одне з правил ораторського мистецтва. Слідуючи йому, ви досягнете багато чого, так як це скоріше не провокація, а креативний підхід. Ви дізнаєтеся як переговорити оратора, в які ігри можна грати, ведучи діалог. Досвідчений комунікатор викладе вам уроки дотепності.
Читачеві пропонуються методи та вправи, застосовуючи які, він ніколи вже не скаже: "Я просто не знаходжу слів!" Ця книга для тих, хто досі відчував брак відповідних слів в потрібний момент. Перед вами відкриється новий світ риторики і мистецтва дотепності, необхідного в повсякденному житті.
 

Скачати книгу Естер і Джеррі Хікс - Вчення про втілення бажань у життя. Просіть - і дасться вам


Скачати книгу Естер і Джеррі Хікс - Вчення про втілення бажань у життя. Просіть - і дасться вам
Автор: Естер і Джеррі Хікс
Видавництво: Изд. група «Весь»
Рік видання: 2007
Сторінок: 416/202
ISBN: 978-5-9573-1300-7
Мова: російська
Формат: DJVU
Розмір: 6 Мб

"Вчення Абрахама" - це можливість зрозуміти, як влаштоване життя і як нею управляти. Все виявляється досить просто, якщо знати що і в яких випадках слід робити. У цій книзі вам пропонується дізнатися закони, за якими в житті з'являються ті чи інші люди, відбуваються ті чи інші події ... Виявляється, дуже багато залежить від тих емоцій, які ми відчуваємо. І виявляється, що дуже багато чого ми можемо змінити так, як нам хочеться.
Бувають книги-настрої, книги-міркування, а це - книга - керівництво до дії. Поставте експеримент на власному житті. Хто знає, що вам відкриється?