Головна

Скачати книгу Антикризове управління підприємством


Скачати книгу Антикризове управління підприємством
В. П. Ельсуков, BCКаменков, Б. І. Конаном, А. І. Міроніченко
Видавництво: Аверсев
Сторінок: 574
ISBN :985-478-077-5
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 33,95 Мб
У навчальному виданні викладені правові та економічні основи антикризового управління. Наведені приклади аналізу та розрахунку економічних показників.
Адресована антикризовим керуючим, працівникам господарських судів, керівникам і фахівцям підприємств, державних органів управління, студентам і слухачам курсів підвищення кваліфікації, інвесторам.
 

Скачати книгу Єгоров А.І. - Основи теорії управління


Скачати книгу Єгоров А.І. - Основи теорії управління
Назва: Основи теорії управління
Автор: Єгоров А.І.
Видавництво: Физматлит
Рік: 2004
Сторінок: 504
Формат: djvu
Розмір: 5 мб
ISBN: 5-9221-0543-4
Мова: Російський

Розглядаються основні напрями сучасної математичної теорії управління. До неї включені наступні розділи теорії: математичне моделювання керованих систем; основи теорії стійкості нелінійних і керованих систем; періодичні коливання нелінійних систем; основи теорії керованості; спостережуваності і ідентифікації; методи теорії оптимального управління; елементи теорії стохастичних керованих систем. При цьому розглядаються системи з зосередженими та розподіленими параметрами. Теоретичний матеріал супроводжується аналізом численних прикладів.
Для студентів та аспірантів університетів і технічних вузів, а також для науковців, які цікавляться теорією управління та її додатками.
 

Скачати книгу 3D-менеджмент. Управління персоналом, маркетингом і продажами


Скачати книгу 3D-менеджмент. Управління персоналом, маркетингом і продажами
Назва: 3D-менеджмент. Управління персоналом, маркетингом і продажами
Автор: А. В. Катернюк, М. С. терських, А. Н. Салов
Рік видання: 2011
Видавництво: Фенікс
ISBN: 978-5-222-17546-0
Сторінок: 384
Формат: DJVU
Розмір: 5,5 Мб
Серія: Бізнес-клас

У даному навчальному посібнику розглянуто широке коло питань, що стосуються управління персоналом, побудови ефективних маркетингових (і рекламних) комунікацій з споживачами, а також оптимізації процесу продажів (комерційної діяльності) організації і т. д.
Посібник призначений для студентів вузів всіх економічних спеціальностей. Крім того, даний навчальний посібник становить інтерес для практиків бізнесу, перш за все для менеджерів середньої та вищої ланки, які бажають застосовувати наукові та практичні методи управління підприємством.
 

Скачати книгу Євтихій О. - Стратегії та прийоми лідерства. Теорія і практика


Скачати книгу Євтихій О. - Стратегії та прийоми лідерства. Теорія і практика
Назва: Стратегії та прийоми лідерства. Теорія і практика
Автор: Олег Євтихій
Видавництво: Мова
ISBN: 5-9268-0585-6
Рік видання: 2007
Сторінок: 240
Мова: Російський
Формат: pdf
Розмір: 1.5 Мб

Посібник складається з двох взаємодоповнюючих частин. Перша частина "Теоретичні основи лідерства" містить опис сучасних уявлень про феномен "лідерство" і результатів наукових розробок цієї проблеми. У ній розглядаються різні теорії, концепції та моделі лідерства, а також питання взаємозв'язку управління, керівництва та організаційного лідерства.
Друга частина "Метафоричні моделі і стратегії лідерства" присвячена метафоричним описам лідерства. У ній представлені конструкти лідерства, що містяться в давньокитайських трактатах "Тридцять шість стратагем" і "Мистецтво війни". Також приводиться ряд практичних порад, корисних керівникам.
 

Скачати книгу Енергія бізнес-тренінгів. Путеводітль по розминка


Скачати книгу Енергія бізнес-тренінгів. Путеводітль по розминкаУ книзі представлено понад 100 розминок, які можуть використовуватися у тренінгах самої різної спрямованості. Для кожного психогімнастичні вправи детально описані кошти, час, інструкція, процедура проведення, підводні камені використання та можливі тренінгові ефекти.

Автор: Зав'ялова Ж.
Рік видання: 2008
Сторінок: 160
Формат: DjVu
якість: відмінне
Мова: російська
Розмір: 9,37 Mb
 

Скачати книгу Виробництво в осередках для робітників


Скачати книгу Виробництво в осередках для робітників
Видавництво: Інститут комплексних стратегічних досліджень
Рік видання: 2009
Сторінок: 96
ISBN: 978-5-903148-29-5
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 22,8 MB

Дана книга присвячена виробництва в U-образних осередках і потоку одиничних виробів. Така організація виробничого процесу дозволить компаніям скоротити витрати і займану площу, позбутися непотрібних переміщень деталей та продукції, зменшити обсяг шлюбу, підвищити продуктивність праці і якість своєї продукції.
Книга буде корисна всім, хто цікавиться питаннями вдосконалення виробництва.
 

Скачати книгу Бізнес в стилі дзен


Скачати книгу Бізнес в стилі дзен
Рон Рубін, Стюарт Евері Гоулз
Видавництво: Добра книга
Рік видання: 2006
Сторінок: 208
Мова: російська
Формат: RTF
Розмір: 1,8 Мб
Як буде виглядати успішне підприємство в XXI столітті? Коли всі технологічні резерви зростання і можливості створення конкурентних переваг компанії вичерпані, в запасі завжди залишається невичерпна енергія творчості і людського ентузіазму. Займаючись тим, що йому подобається, людина вже не працює в загальноприйнятому сенсі слова: він живе так, як хоче, і щохвилини творить своє життя, перетворюючи її в вчинене за красою твір мистецтва.
 

Скачати книгу Веснін В.Р. - Теорія організації в схемах


Скачати книгу Веснін В.Р. - Теорія організації в схемах
Автор: Веснин В.Р.
Видавництво: ТОВ «Проспект»
Рік видання: 2008
Сторінок: 128
ISBN: 978-5-392-00009-8
Мова: російська
Формат: DJVU
Розмір: 4.4 mb

У навчальному посібнику, що відповідає державному стандарту і навчальній програмі, курс теорії організації представлений у вигляді схем, ухвал та коментарів. Пропонована форма обрана для зручності користування і кращого засвоєння вельми абстрактного теоретичного матеріалу непростий навчальної дисципліни.
Навчальний посібник призначається для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів, науковців, фахівців-практиків.
 

Скачати книгу Вікулін О.В. - Теорія і практика психології управління. Настільна книга менеджера по персоналу


Скачати книгу Вікулін О.В. - Теорія і практика психології управління. Настільна книга менеджера по персоналу
Автор: Вікулін О.В.
Видавництво: Владос-Прес
Рік видання: 2008
Сторінок: 220
ISBN: 978-5-305-00205-8
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 3.9 Мб

Практичні рекомендації, що містяться в даній книзі, носять універсальний характер і можуть бути застосовані на будь-якому малому підприємстві незалежно від його профілю і специфіки діяльності. Видання адресоване студентам гуманітарних вузів при вивченні ними психології управління та менеджменту, розраховане на керівників малих підприємств, менеджерів з персоналу, яким за родом своєї діяльності доводиться суміщати обов'язки фахівців з діловодства, психологів, а також усім, хто цікавиться проблемами психології особистості і бізнесу.
 

Скачати книгу Долгов В. - Пристрасті по ISO 9000. Сумно-комічна повість про отримання сертифіката на систему якості


Скачати книгу Долгов В. - Пристрасті по ISO 9000. Сумно-комічна повість про отримання сертифіката на систему якості
Автор: Влад Долгов
Назва: Пристрасті по ISO 9000. Сумно-комічна повість про отримання сертифіката на систему якості
Видавництво: Вершина
Рік: 2006
Формат: rtf
Розмір: 1,5 mb

Сьогодні сертифікація систем якості та консалтинг в цій галузі стали самостійним видом бізнесу. Але чи завжди впровадження системи якості гарантує успіх? Як її будувати? Що являє собою «Керівництво з якості»? Як компанії слід готуватися до аудиту і як отримати жаданий сертифікат? Що з ним потім робити? Як навчитися користуватися побудованої системою управління? Легкий і захоплююча розповідь дозволить читачам розібратися в цих складних питаннях і, безумовно, отримати багато корисної інформації. Труднощі впровадження системи дозволить подолати властивий автору гумор. Книга призначена для генеральних директорів, директорів з якості та менеджерів всіх рівнів.