Головна

Скачати книгу Глазов В. В. Приватне охоронне підприємство. Облік і податки


Скачати книгу Глазов В. В. Приватне охоронне підприємство. Облік і податки
Глазов В. В. Приватне охоронне підприємство. Облік і податки

Видання - довідник керівника та головного бухгалтера приватного охоронного підприємства.
Специфіка діяльності приватного охоронного підприємства вимагає від його керівника і головного бухгалтера великого обсягу спеціальних знань, без яких управління підприємством, забезпечення законності його діяльності, нарешті, його процвітання - неможливі.
В основу книги лягли положення нормативно-правових актів різних галузей російського законодавства, що регулюють діяльність приватного охоронного підприємства, оподаткування та організацію бухгалтерського обліку.
 

Скачати програму Бізнес-пак 6.40


Скачати програму Бізнес-пак 6.40
мова програми та інструкції до неї - російська
Дуже маленька, але дуже корисна програма для формування, обліку і друку документів: платіжних доручень, платіжних вимог, рахунків-фактур, книги продажів, рахунків, накладних, в тому числі форми Торг-12 і М-15, товарні чеки, прибуткові та видаткові касові ордери, авансові звіти, прайс-листи, довіреності, цінники, оголошення на внесок готівкою, форми ПД (податок) і ПД-4сб (податок), акти виконаних робіт. Всі документи відповідають останнім затвердженим зразкам.
 

Скачати книгу А. Гладкий "1C: Підприємство 8,0"


Скачати книгу А. Гладкий "1C: Підприємство 8,0"
Серед програмних продуктів для економістів і бухгалтерів, представлених сьогодні на вітчизняному ринку, система "1C: Підприємство 8,0" займає одну з лідируючих позицій. Завдяки таким якостям, як адаптованість до вимог вітчизняного законодавства, простота використання та можливість налаштування системи з урахуванням особливостей конкретного підприємства, програма "1C: Підприємство 8.0" завойовує все більше користувачів.
 

Скачати книгу Спрощенка 2008. Облік витрат


Скачати книгу Спрощенка 2008. Облік витрат

Автор: Т. Л. Крутякова, І. О. Чвиков
Видавництво: Айсі Груп
Рік: 2008
сторінках 82
Формат: PDF
Якість: Гарне
Розмір: 1,86 Мб
ISBN: 978-5 - 903443-08-6

Ця книга адресована тим, хто застосовує "спрощенку" з об'єктом оподаткування "доходи мінус витрати". У ній докладно розглянуті всі види витрат, які можуть зменшити податкову базу по єдиному податку. Особливу увагу приділено питанням, пов'язаним з урахуванням витрат на придбання основних засобів, товарів для перепродажу. З усіх спірних питань проаналізовано роз'яснення податкових органів і сучасна арбітражна практика.
 

Скачати книгу ПДВ. Складні моменти


Автор: І. В. Стародубцева
Скачати книгу ПДВ. Складні моменти
Рік видання: 2008
сторінках 141
Формат: PDF
Якість: Отличное
Мова: Російська

У книзі проаналізовані найбільш складні і неоднозначні моменти в порядок обчислення і прийняття ПДВ до відрахування. Наведено практичні приклади оподаткування при використанні в розрахунках векселів, при відступлення права вимоги боргу. Розглянуто порядок визначення податкової бази при використанні посередницьких договорів (комісії, доручення, агентських), договорів з особливим переходом права власності.
Для керівників, фінансових директорів, бухгалтерів, юристів, які дозволяють в силу своїх професійних обов'язків проблемні питання з ПДВ.
 

Скачати книгу План рахунків бухгалтерського обліку


Скачати книгу План рахунків бухгалтерського обліку
Автор: За редакцією Г. Ю. Касьянова
Рік: 2007
Формат: pdf
Розмір: 76 Мб

Видання містить План рахунків бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності організацій та інструкцію з його застосування, затверджені наказом Мінфіну Росії від 31.10. 2000 № 94н, включаючи зміни, які внесені наказом Мінфіну Росії від 18.09.2006 № 115н.
Дан коментар до змін у Плані рахунків бухгалтерського обліку.
На жаль, короткий коментар не дозволяє розглянути весь спектр проблем обліку. Докладно порядок обліку відповідно до останньої редакції Плану рахунків розглянутий у книжці "10 000 і одна проводка". - М.: ВД "Аргумент", 2007 (872 с). Це унікальне видання містить не тільки типові проводки, а й схеми обліку окремих господарських операцій. Крім того, по кожній проводці наводяться всі необхідні первинні облікові документи та аналітичні регістри.
Книга може бути використана як навчальний посібник при вивченні бухгалтерського обліку в навчальних закладах різного рівня, а також при підвищенні кваліфікації фахівців. Сподіваємося, що дане видання буде цікаво широкому колу читачів, бухгалтерам та керівникам підприємств і організацій усіх форм власності.
 

Скачати книгу Облік, аналіз і фінансовий менеджмент Ковальов В.В


Скачати книгу Облік, аналіз і фінансовий менеджмент Ковальов В.В
Автор: Ковальов В.В., Ковальов Віт.В.
Видавництво: Фінанси і статистика
Рік: 2006
сторінках 688
Формат: pdf
Розмір: 13 Мб
ISBN: 5-279-02862-2
Якість: гарне
Мова: російська

У посібнику дано трактування основних понять, використовуваних в обліку і прикладних фінанси в контексті Міжнародних стандартів фінансової звітності та вітчизняних регулятивів. Акцент зроблений на економічній інтерпретації наведених термінів. Поняття, що мають алгоритмічне наповнення, забезпечені прикладами. Наведено методики розрахунку ключових аналітичних індикаторів. Основні поняття дані в російській та англійській транскрипції.

Призначено для студентів і викладачів економічних вузів, а також практичних працівників, що спеціалізуються в області обліку і управління фінансами на підприємстві.
 

Скачати книгу В. К. Мешалкин Податкові спори. ПДВ і податок на прибуток


Скачати книгу В. К. Мешалкин Податкові спори. ПДВ і податок на прибуток
У книзі прокоментовані понад 100 спірних ситуацій, пов'язаних з порядком обчислення і сплати ПДВ і податку на прибуток організацій. З кожного спірного питання наводиться позиція Мінфіну Росії і податкових органів, а також аналізуються судові рішення, винесені з даної проблеми Конституційним Судом РФ, Вищим Арбітражним Судом РФ і федеральними арбітражними судами різних округів.
 

Скачати книгу Ф. Н. Філіна Роздільний облік. Бухгалтерські та податкові аспекти


Скачати книгу Ф. Н. Філіна Роздільний облік. Бухгалтерські та податкові аспекти
Найчастіше положення бухгалтерського та податкового законодавства з метою забезпечення повної та достовірної інформації про фінансово-господарської діяльності організації, правильності обчислення податків вимагають організувати роздільний облік господарських операцій.
Роздільний облік повинен бути організований таким чином, щоб за його даними можна було безпомилково визначити базу оподаткування для вирахування податку.
У книзі розглянуті питання роздільного обліку ПДВ
 

Скачати книгу Т. Крутякова, М. Г. Мошкович Спрощенка 2008. Перехід. Застосування. Повернення


Скачати книгу Т. Крутякова, М. Г. Мошкович Спрощенка 2008. Перехід. Застосування. Повернення
Ця книга необхідна і тим платникам податків, хто тільки замислюється про перехід на "спрощенку", і тим, хто вже її застосовує.
Які документи і в які терміни потрібно подати до податкової інспекції? Як вибрати об'єкт оподаткування і як його потім поміняти? Що робити, якщо в середині року платник податків "злітає" з "спрощенки"? Як порахувати податки при переході з одного податкового режиму на інший?