Головна

Скачати книгу Архангельський Г.А. - Корпоративний тайм-менеджмент. Енциклопедія рішень


Скачати книгу Архангельський Г.А. - Корпоративний тайм-менеджмент. Енциклопедія рішень
Автор: Гліб Архангельський
Видавництво: Альпіна Бізнес Букс
Рік видання: 2008
Сторінок: 168
ISBN: 978-5-9614-0704-4
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 8.2 Мб

Для досягнення успіху керівникам організацій необхідно постійно підвищувати ефективність - свою і своїх підлеглих. Домогтися цього можна за допомогою управління часом - тайм-менеджменту. Його філософія полягає не в тому, щоб працювати якомога більше, а в тому, щоб успішно справлятися з усіма професійними й особистими завданнями, все встигати і таким чином робити своє життя гармонійною.
У книзі описуються зручні практичні інструменти, які допоможуть втілити ідеї тайм-менеджменту в життя. Історичні розділи присвячені багатовіковому досвіду управління часом. Численні практичні кейси познайомлять Вас з досвідом найбільших російських корпорацій, які впровадили тайм-менеджмент в свою практику.
Книга адресована менеджерам, а також широкому колу читачів - усім, хто цікавиться темою тайм-менеджменту.
 

Скачати журнал Російський Репортер № 42 (2010)


Скачати журнал Російський Репортер № 42 (2010)
Сторінок: 83
Формат: PDF
Якість: гарне
Розмір файлу: 56.6 Мб
Мова: російська
Самодостатня наречена
Історія про те, як задовольнити потребу шлюбу
Одурманена чесність
Історія про те, як небезпечно приймати поліцейських за таксистів
Тваринна помста
Історія про те, наскільки підступною може бути ревнива дружина
 

Скачати книгу Війна і мир Дмитра Медведєва


Скачати книгу Війна і мир Дмитра Медведєва
Автор: персонал
Видавництво: Європа
Рік: 2009
Сторінок: 152
Формат: doc
Розмір: 5,27 Мб
ISBN 978-5-9739-0186-8

Збірник ексклюзивних матеріалів заочного міжнародного семінару Російського інституту, присвяченого підсумкам п'ятиденної війни. Подій 8 серпня 2008 року стали суворим іспитом для президента Росії Дмитра Медведєва ....
Країна опинилася перед реальним викликом - її могли змахнути з глобальною "шахової дошки", залишивши поза грою. Наївно вважати, що Грузія загрожувала тільки Південної Осетії - під ударом був весь Кавказ. Якби не рішучі дії президента Медведєва, сьогодні Росія була б без Кавказу. А можливо, не було б і самої держави російського. У ризикованою і небезпечній грі, ім'я якої - світова політика, наша країна зробила жорстку ставку, продемонструвала силу і зберегла суверенітет, виявилася незалежним гравцем. Росія заявила про те, що без неї гра неможлива, і відстояла своє право визначати її правила.
 

Скачати книгу Т. Лимончелло. Тайм-менеджмент для системних адміністраторів


Скачати книгу Т. Лимончелло. Тайм-менеджмент для системних адміністраторів
За тайм-менеджменту видані сотні книг, але тільки ця написана сисадміном для сисадмінів. Автор враховує специфіку їхньої праці: працюючи над довгостроковими проектами, сисадміни змушені постійно перериватися, щоб налагодити техніку, допомогти користувачам. І навіть оволодівши усіма тонкощами професій, сисадмін затримується вечорами і працює по вихідних.
Основна увага приділяється прийомам, які допоможуть сисадмінам не тільки вести повсякденні справи, але і справлятися з неминучими критичними ситуаціями. Ви навчитеся управляти відволікаючими факторами, виключати непродуктивні витрати часу, вести список справ, розробляти процедури для регулярно здійснюваних дій, зосереджуватися на поточному завданні, розставляти пріоритети відповідно до очікувань клієнтів, документувати й автоматизувати робочі процеси для прискорення їх виконання.
Видання насичене прикладами, взятими автором з його довгої кар'єри, протягом якої він займався обслуговуванням робочих станцій і серверів, а також розробкою ПЗ і систем безпеки. А це означає, що читач отримає поради бувалого людини. Томас давно займається проблемою тайм-менеджменту, веде навчальні семінари. Прийоми, якими він ділиться з колегами, перевірені на практиці. Вони працюють!
 

Скачати книгу Хуліо Мелара «У вас є час на успіх»


Скачати книгу Хуліо Мелара «У вас є час на успіх»
У цій книзі автор дає цінні поради щодо розпорядження часом, показує, як можна домогтися високої особистої ефективності
 

Скачати книгу Точно вчасно для Росії. Практика застосування ERP-систем


Скачати книгу Точно вчасно для Росії. Практика застосування ERP-систем
Назва: Точно вчасно для Росії. Практика застосування ERP-систем
Автор: С.В. Пітеркін, Н.А. Оладки, Д.В. Ісаєв
Видавництво: Альпіна бізнес букс
Рік: 2005
Сторінок: 368
Формат: DJVU
Розмір: 6 Mb
Якість: відмінне

"Точно вчасно" (Just-In-Time, JIT) - концепція управління промисловими підприємствами, широко використовується на промислових підприємствах різного профілю і різного розміру у всьому світі. Ця книга - спроба розглянути всі найбільш поширені сучасні методи управління промисловим підприємством. Для більшості російських підприємств, що прагнуть успішно розвиватися й конкурувати не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому ринку, зараз самий час довідатися, як найбільш ефективно управляти підприємством.
Книга призначена для співробітників відділів інформаційних технологій компаній, керівників вищої та середньої ланки, провідних фахівців з управління - всіх тих, хто буде вибирати, впроваджувати і використовувати ці системи.
 

Скачати книгу Точно вчасно. Для робітників


Скачати книгу Точно вчасно. Для робітників
Назва: Точно вчасно. Для робітників
Видавництво: Інститут комплексних страт. Досліджень
Рік: 2007
Формат: pdf
Розмір: 15,4 Mb

У книзі представлені основні концепції та інструменти системи "точно вчасно". Працюючи з книгою, ви усвідомлюєте переваги цієї системи для заводу в цілому і кожного співробітника окремо.
Впровадження системи "точно вчасно" дозволить вашій компанії підвищити свою конкурентоспроможність за рахунок усунення втрат на всіх етапах виробничого процесу: від закупівель сировини у постачальників до відвантаження продукції кінцевому споживачеві.
Книга рекомендується керівникам і співробітникам підприємств як посібник з впровадження інструментів системи "точно вчасно".
 

Скачати книгу Як взяти під контроль своє життя і свій час


Скачати книгу Як взяти під контроль своє життя і свій час
Видавництво: Рипол Класик
Рік: 1999
Сторінок: 141
Формат: PDF
Мова: російська
Розмір: 1.53 Мб
Алан Лакейн - провідний світовий фахівець з тайм-менеджменту, його фільми по тайм-менеджменту виграли 8 фестивалів і є кращими навчальними фільмами з даного предмету. Найбільшу популярність йому принесла книга "Мистецтво встигати", яка була розпродана тиражем понад 3 млн. копій.
Поки ви брали в руки цю книгу, ви витратили пару секунд. Але зате тим, хто її прочитає, вона допоможе зберегти багато днів і місяці відпущеного нам долею часу, `безцінного початкового капіталу, який від народження`. Алан Лекейн, відомий всій Америці експерт з `стратегії заощадження часу` ділиться з читачами своїм багатим досвідом.
 

Читати статтю Як змінити життя на краще


Читати статтю Як змінити життя на краще

"Як змінити життя на краще?" - Це питання хвилює дуже багатьох людей. Спробуємо на нього відповісти ... У статті Стіва Павліни сила моменту «зараз», говориться про те, що життя являє собою процес і, що для того, щоб повністю насолоджуватися життям у всіх її проявах, необхідно завжди «бути присутнім», усвідомлювати життя й радіти йому кожен момент.
 

Скачати книгу Копєйкін А.Л. - Управляй часом


Скачати книгу Копєйкін А.Л. - Управляй часом
Автор: Копєйкін А.Л.
Видавництво: Копєйкін
Рік видання: 2009
Сторінок: 35
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 2.1 Mб

«Всі ми знаємо, що серед нас живуть люди, що володіють унікальними здібностями. Часто це вроджений або раптово придбаний дар, але буває, що він з'являється тоді, коли у нас є прагнення мати його ... Мета моїх книг - показати, де ховається справжня причина успіхів і невдач. Зняти «таємничу» завісу з «унікальності» і показати, як це може бути розвинене ».